Nyitott pozíciók

Biostatisztikus/ Alkalmazott matematikus

FELADATOK:

Adatbázisok létrehozása klinikai kutatásokból, regiszterekből, továbbá az adatok rendszerezése, elemzése. Klinikai vizsgálatok statisztikai tervezése, elemszámbecslés, statisztikai elemzések elkészítése, meta-analízisek elvégzése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • jártasság különböző statisztikai programcsomagokban: SPSS, SAS, STATA, R

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

biológiai, egészségügyi kutatások (alapkutatások, klinikai vizsgálatok) területen szerzett tapasztalat

Metaanalízis Koordinációs Csoportvezető

FELADATOK:

  • a csoport beérkező feladatainak elosztása és elkészülésének nyomon követése
  • részvétel az induló és folyamatban lévő metaanalízisek szakmai egyeztetésében
  • a folyamatban lévő metaanalízisek haladásának monitorozása, kapcsolattartás
  • alapszintű szakmai segítségnyújtás a metaanalízisek részfeladatainak teljesítésében
  • a csoport erősforrásfelhasználásának megtervezése
  • a metaanalízisekkel kapcsolatos oktatás és oktatási anyagok fejlesztésének koordinálása

  • felsőfokú, aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • alapszintű vagy haladó jártasság a metaanalízisek terén és epidemiológiában
  • egészségügyi végzettség
  • egészségügyi szaknyelvben való jártasság
  • vezetői gyakorlat